Blog webekm.com the ekm.

Download from BIGTheme.net free full premium templates

Teknik Şartname;

 - Makaralı ve Klasik Yaylarda, Yıldız, Genç ve Büyük Kategorilerinde Türkiye Okçuluk Federasyonu yarışma kurallarına göre  sınıflandırma yapılacaktır. Yarışma saat 09:15de deneme atışlarıyla başlayacak 09:30 da yarışma atışıyla devam edecektir.    

-  Sporcuların TOF onaylı  vizesi geçerli  lisanslarıyla katılmaları gerekmektedir.

-  Malzeme ve lisans kontrolleri 08.30 da başlayacaktır.

-  Sıralama turunda Klasik Yay Yıldız sporcular 60 metre mesafeden               6 x 6 = 36  ok atacaktır. Katılan sporcu sayısına göre ilk 16 sporcu arasında eleme yapılacaktır.

-  Sıralama turunda Klasik Yay Genç sporcular 70 metre mesafeden               6 x 6 =36 ok atacaktır. Katılan sporcu sayısına göre ilk 16 sporcu arasında eleme yapılacaktır.

-     Sıralama turunda Klasik Yay Büyük sporcular 70 metre mesafeden           6 x 6 = 36 ok atacaktır. Katılan sporcu sayısına göre ilk 16 sporcu arasında eleme yapılacaktır.

-     Sıralama turunda Makaralı Yay Büyük, Genç ,Yıldız sporcular 50 metre mesafeden 6 x 6 =36 ok atacaktır. Katılan sporcu sayısına göre ilk 16 sporcu arasında eleme  yapılacaktır.

-  Atış yapılacak  olan hedef kağıtları  kategorilere göre TOF yarışma kuralları ile aynı statüde olacaktır. 

-  Yarışmada Türkiye Okçuluk Federasyonu kıyafet kuralları geçerlidir.

-  Takım derecelendirmeleri, en az  3   takım katılan kategorilerde olup sıralama puanları üzerinden değerlendirilecektir.

-  Sporcu, idareci ve antrenörlerin saat 08.30 da sahada bulunmaları gerekmektedir. Her kulüp en fazla 30 sporcu ile katılabilecektir.

-  Yarışmada dereceye giren  sporcular madalya; takımlar kupa ile ödüllendirilecektir. 

- Yarışmaya katılım ücreti 20 TL.dir.

 -  Katılım formunun 15 Mart 2013 Cuma saat: 19.00 a kadar aşağıdaki adreslere göndermesi gerekir.

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.           Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

                            Organizasyon Komitesi

                             Ebru Ekşioğlu Kösoğlu

                             Zekiye Keskin Şatır

                             M. Barış Ulutaş